Ultrazvukové generátory

Nabízíme ultrazvukové multifrekvenční generátory o výkonu 800W-2kW s pracovním kmitočtem v rozmezí 20 – 100 kHz, umožňující pracovat na dvou kmitočtech z výše uvedeného intervalu. Všechny generátory mají zabudované funkce Sweep, AM modulace a Degas.

Na přání je možné zvýšení výkonu až na 3 kW, doplnění o funkci plynulé řízení výkonu, ovládání pomocí proudové smyčky 0 (4) – 20 mA, měření provozních údajů a jiné dle specifikace zákazníka.

Nadále vyrábíme i jednofrekvenční generátory, opět pro kmitočty v rozsahu 20-100kHz se všemi funkcemi a možnostmi rozšíření jako u multifrekvenčních typů. Generátory osazujeme do několika typů přístrojových skříní, počínaje skříní RACK 19″ a konče našimi speciálními skříněmi. Rovněž je možná vestavba generátorů do skříní zákazníka. Tato možnost bývá využívána i při repasích starších zařízení.

Jako příslušenství nabízíme řídicí systémy, přepínače zářičových sad, skříně pro instalaci sestav a další dle požadavků zákazníka.

Generátory řady RACK 19“

Generátory vyrábíme v provedení s jedním nebo se dvěma pracovními kmitočty. Preferujeme kmitočty 20, 25, 40, 50 a 60kHz, u dvoufrekvenčních pak kombinaci 25/40kHz. Další kmitočty dohodou. Všechny generátory mají funkce AM modulace, sweep a degas. Na přání potom plynulé řízení výkonu v rozmezí 60-100% místně či dálkově pomocí normalizované proudové smyčky 0(4)-20mA nebo 0-10V pro spolupráci s PLC automaty. Sestavy generátorů na přání zabudováváme do skříní Rack, viz katalog firmy Tritón s.r.o.